تقویم آموزشی سال 1397

سلام

دوستان و همراهان گرامی

تقویم آموزشی اردیبهشت در تصویر زیر قرار داده شده:

روال کار به این صورت هست که تمامی کلاس هایی که روزهای پنج شنبه تحت عنوان ” پنج شنبه آفتاب ” تشکیل میشه به صورت رایگان هست و ورود اون هم تا سقف 9  نفر برای تمامی کاربران فروشگاه آزاد خواهد بود  😆 .

سایر کلاس هایی که در روزهای هفته تشکیل میشه مثل آموزش برنامه نویسی ، پردازش تصویر و نرم افزار solid جلسه ای 40,000 تومن به صورت غیر رایگان برگزار خواهد شد.

تمامی کلاس هایی که در تقویم آموزشی ذکر شده طی 10 جلسه برگزار میشن و تمامی سورس کدهایی که توی هر جلسه آموزش داده میشه به طور کامل در اختیار کارآموزا قرار میگیره.

دوستانی که تمایل به ثبت نام در کلاس ها رو دارن باید با داخلی 182 فروشگاه تماس بگیرن و از طریق این لینک پرداخت رو برای کلاس های غیر رایگان انجام بدن.

 

 

 

کلاس های پنج شنبه آفتاب

به نام خدا

دوستان و همراهان آفتابی آفتاب رایانه

همونطور که عده ای از دوستان در جریان هستن حدود یک ماه میشه که فروشگاه روزهای پنج شنبه کلاس های آموزشی ای رو به صورت رایگان برگزار می کنه . تا امروز پیام رسانی برای کلاس ها از طریق گروه ” پنج شنبه آفتاب ” در تلگرام انجام می شد که به حمدالله تلگرام به دیار باقی شتافت و دلیلی شد برای این که انگیزه ای پیداکنیم و بعد از چند ماه 😥 وبلاگ رو دوباره فعال کنیم .

تمامی اخبار کلاس ها و تقویم زمان بندی و سرفصل های کلاس ها در همین وبلاگ اطلاع داده میشه و امیدواریم که با همکاری شما دوستان بتونیم کلاس های ” پنج شنبه آفتاب ” رو با کیفیت بهتری ارائه بدیم .

 

منتظر آپلود تقویم زمان بندی اردیبشهت 97 باشید.

با آرزوی موفقیت